XII edycja Konkursu „Opolska Marka”


Uprzejmie informuje, że Zarząd Województwa Opolskiego podjął decyzję o realizacji kolejnej – już dwunastej – edycji konkursu „Opolska Marka” w ramach promocji potencjału gospodarczego naszego regionu w kraju i poza jego granicami. Zgłoszone firmy będą konkurować między sobą w następujących kategoriach: „Eksport”,  „Innowacje”, „Rewitalizacja”,    „Produkt promujący region” oraz   „Produkt”.

      Z uwagi na fakt, iż „Opolska Marka” to wydarzenie, które ma swoją rangę i renomę wśród opolskich przedsiębiorców, zapraszamy wszystkie wyróżniające się  podmioty gospodarcze z terenu województwa opolskiego.

     Do udziału w konkursie zachęcamy wszystkie firmy, które poprzez swoje działania (rewitalizację obiektów bądź wprowadzoną innowację) wpłynęły na poprawę jakości życia mieszkańców danego regionu.

   Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie www.opolskie.pl, w zakładce „Opolska Marka 2014”. W razie pytań proszę o kontakt z Departamentem Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu – tel. 77 44 29 340