„Środa z Funduszami dla jednostek nauki”


Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Opolu serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne z cyklu „Środa z Funduszami”  pn. „Środa z Funduszami dla jednostek nauki”.

Spotkanie odbędzie się 5 listopada 2014 r. o godz. 12.00 w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym „Ostrówek”, ul. Piastowska 14 (sala 7) – sala jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

Na spotkaniu przedstawione zostaną informacje wprowadzające do funduszy europejskich w latach 2014-2020 (m.in. najważniejsze dokumenty regulujące ich wdrażanie, główne kierunki wsparcia, planowane programy i najważniejsze zasady ich realizacji) oraz wstępnie informacje nt. możliwości uzyskania w latach 2014-2020 dofinansowania na działalność jednostek nauki (m.in. w zakresie prowadzenia badań i infrastruktury badawczej, nawiązywania współpracy sektora nauki i biznesu oraz działalności dydaktycznej).

Udział w spotkaniach jest bezpłatny Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu zgłoszenia chęci udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się pod adresem:

https://docs.google.com/forms/d/1Jr_bNlzCfE8hQlBCfZ77oT2nCAB8Fmpr_ITYjXby1V4/viewform?embedded=true