W którą stronę płyniemy? Ankieta do nowej Lokalnej Strategii Rozwoju - 28.03.2023 r.


Wsparcie rybaków.jpeg Edukacja przyrodnicza.jpeg Edukacja kulinarna.jpeg

Szanowni Państwo! Nasi drodzy Członkowie, Partnerzy, Sympatycy! 
 
2023 est dla nas kolejnym przełomowym rokiem. Kończy się bowiem jeden okres finansowania, a zaczyna drugi. 
W najbliższym czasie (szczegółów jeszcze niestety nie znamy, ale na pewno będzie to 2023 rok), będzie ogłoszony konkurs dla grup rybackich na kolejne lata korzystania z unijnych dotacji. Żeby móc w tym konkursie startować, musimy zaktualizować naszą Lokalną Strategię Rozwoju - dokumentu gdzie określone są główne cele, zadania, problemy i potencjał naszego obszaru. 
Potrzebujemy informacji zwrotnej od mieszkańców, partnerów, instytucji z całego województwa opolskiego, a przede wszystkim gmin objętych strategią. 
 
Dlatego prosimy Was o wypełnienie KRÓTKIEJ ANONIMOWEJ ankiety i przekazanie jej dalej, a także zamieszczenie na swoich stronach www, profilach itp. (lub udostępnienie naszego posta - info poniżej). Poniżej tekst do zamieszczenia na Państwa stronach oraz zdjęcia dla przykucia uwagi ;) 
 
Ankieta znajduje się tutaj:
 
W którą stronę płyniemy????
Rybacka Lokalna Grupa Działania "Opolszczyzna" - stowarzyszenie promujące lokalne, opolskie ryby, rozpoczyna pracę nad nową Strategią Rozwoju. 
Jest to dokument, który określa główne cele i  kierunki działalności, ale także opisuje potencjał i problemy obszaru działania. 
Zachęcamy do wypełnienia KRÓTKIEJ i ANONIMOWEJ ankiety, która pomoże w podjęciu decyzji - w którą stronę "płynąć". 
 
 
W razie pytań, uwag, sugestii - zachęcamy także do kontaktu telefonicznego: 535 380 010.
Wsparcie rybaków.jpeg

Edukacja przyrodnicza.jpeg


Edukacja kulinarna.jpeg