EKOpożyczka „Nasza woda”


W ramach EKOpożyczki "Nasza Woda" sfinansujesz:

 • instalacje służące pozyskiwaniu i magazynowaniu wody deszczowej, np. zbiorniki na deszczówkę (naziemne i podziemne);
 • instalacje i obiekty służące retencjonowaniu wody, np. stawy i oczka wodne, studzienki chłonne, ogródki deszczowe (w glebie lub pojemniku);
 • ujęcia wody, np. studnie abisyńskie;
 • zamianę powierzchni nieprzepuszczalnych na przepuszczalne, w tym eko-kraty, powierzchnie zadarnione i inne;
 • inne przedsięwzięcia zapobiegające niekorzystnym zmianom stosunków wodnych.

Możesz uzyskać kwotę do 80 000 zł.

Spłatę rozłożyć możesz nawet na 120 miesięcznych rat

Pieniądze otrzymasz na wyjątkowo korzystnych warunkach:

 1. prowizja za udzielenie kredytu 2,00%
 2. oprocentowanie:    stałe do 36 m-cy – 4,99% zmienne pow. 36 m-cy – 3,49 p.p. + WIBOR 6M

Aby skorzystać z oferty EKOPożyczka „Nasza Woda”

 1. Złóż wniosek o pożyczkę, zgodnie z regulaminem w dowolnej Placówce BOŚ S.A.: a także za pośrednictwem strony internetowej Banku - pod adresem www.bosbank.pl oraz poprzez infolinię Banku.
 2. do wniosku dołącz: dokumenty dotyczące inwestycji / potwierdzające zakres i planowany koszt ( fakturę proforma, ofertę, kosztorys), dokumenty potwierdzające źródło i wysokość osiąganego dochodu.
 3. podpisz umowę kredytową za pośrednictwem Kuriera lub w wybranej Placówce BOŚ S.A.
 4. pieniądze przekażemy wskazany przez Ciebie, Twój rachunek.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 4,55%, przy założeniu że całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) wynosi 32.000 zł, całkowita kwota do zapłaty to 36 532,33 zł, oprocentowanie zmienne w wysokości 3,78 %, które składa się z aktualnej stopy bazowej WIBOR 6 M (z dnia 2.06.2020 r. wynosi 0,29%), powiększonej o marżę 3,49 p. p., całkowity koszt pożyczki wynosi 4 532,33 zł (w tym: prowizja kredytowana w wysokości 2,00%, tj. 640 zł, oraz odsetki w wysokości 3 892,33 zł), pożyczka spłacana w 72 równych ratach w wysokości 507,39 zł (ostatnia rata kredytu będzie ratą wyrównawczą). Kalkulacja została dokonana na dzień 2.06.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczna wysokość raty i ewentualne, wymagane zabezpieczenia uzależnione są od indywidualnej oceny wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Powyższe wyliczenie ma charakter szacunkowy i nie uwzględnia ewentualnych kosztów dodatkowych związanych z wcześniejszą spłatą pożyczek i kredytów udzielonych przez inne instytucje finansowe.

Promocja trwa w okresie od dnia 3 czerwca 2020 r. do dnia 31 grudnia 2020 r. Regulamin Promocji Pożyczki „Nasza Woda” dostępny jest na stronie www.bosbank.pl oraz w placówkach Banku. Zakres oferty został opracowany przez Bank Ochrony Środowiska przy współpracy z ekspertami programu Climate Leadership, zainicjowanego przez Centrum UNEP/GRID-Warszawa.


Więcej informacji pod linkiem:

https://www.bosbank.pl/klient-indywidualny/pozyczki-i-kredyty/pozyczka-nasza-woda