AllforPlanet - kreckilometry.pl


Kreckilometry-plakat.jpeg


Kilometry i czyste powietrze

Zachęcamy wszystkich aktywnie spędzających czas do przyłączenia się do akcji Fundacji Allegro - allforplanet. Wystarczy zarejestrować się na stronie kreckilometry.pl i powiązać swoją aplikację do trenowania (Endomondo, Strava) ze stroną kreckilometry.pl. Nagrodą są czujniki smogu, które otrzyma pierwsze 50 miejscowości. Obecnie znajdujemy się na 72 miejscu, z dorobkiem 1244 km. Razem, dzięki naszą aktywność możemy mieć znaczący wpływ na powietrze jakie wdychamy w Tułowicach. Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy osiągnąć nasz cel.

Za każdym razem kiedy zamienisz podróż samochodem na rowerową aktywność, pomagasz sobie i naszej planecie. Dlatego w tegorocznej kampanii Kręć Kilometry pokazujemy Ci, co wszyscy zyskujemy, kiedy Ty jedziesz na rowerze.
Na koniec kampanii dowiemy się, które pięćdziesiąt miast otrzyma czujniki smogu! Będą one na bieżąco przekazywać informacje o stanie powietrza. Odczyty z czujników będziemy udostępniać w formie open data, a więc będą one dostępne online w wielu aplikacjach mobilnych. W ciągu trzech lat Fundacja Allegro All For Planet zainstaluje czujniki w sumie w 150 miastach o łącznej liczbie mieszkańców sięgającej 7,5 miliona osób.


Więcej informacji pod linkiem: https://kreckilometry.pl


Regulamin: https://kreckilometry.pl/regulamin