Złote Gody 2019 – wspaniały jubileusz par małżeńskich


„...Po cóż żyjemy, jeśli nie po to, by życie  czynić łatwiejszym dla siebie nawzajem?”

                                                                                               George Eliot

Złote Gody to wyjątkowe święto dla par małżeńskich, które przez życie od pięćdziesięciu lat idą wspólnie, będąc dla siebie wsparciem, pociechą i bratnią duszą.

20 lutego na sali widowiskowej w Tułowicach uroczyście swoje Złote Gody obchodzili Państwo Ewa i Wojciech Aronowscy, Alicja i Aleksander Czerw, Zofia i Florian Drzewieccy, Barbara i Jan Gałczyńscy, Zofia i Władysław Maceła, Krystyna i Walenty Milewscy, Marta i Józef Nawroccy, Elżbieta i Paweł Projzner, Genowefa i Zbigniew Sosnowscy, Halina i Józef Sukiennik oraz Genowefa i Czesław Wrona. Szanownym parom medale za długie pożycie małżeńskie wręczał Burmistrz Tułowic Andrzej Wesołowski, a wraz z nim życzenia Jubilatom składali Przewodniczący Rady Miejskiej w Tułowicach Frédéric Coppin, Sekretarz Gminy Wiesław Księski, Skarbnik Gminy Bożena Gąska oraz kierownik USC Wiesława Gąska. Po oficjalnej części uroczystości zaproszeni goście przy torcie i lampce szampana mieli okazję obejrzeć program artystyczny przygotowany przez nasze przedszkolaki oraz zespół „Szumiący Bór”.  

Wspaniałym Jubilatom, którzy wzięli udział w uroczystości życzymy dalszych lat w zdrowiu wśród serdecznej opieki osób najbliższych.