Ostatnia sesja Rady Miejskiej w kadencji 2014-2018


       26 października odbyła się ostatnia sesja Rady Miejskiej w Tułowicach w kadencji 2014-2018. Podczas obrad przyjęto ostatnie uchwały, zatwierdzono ostatnie protokoły, odpowiedziano na ostatnie pytania i interpelacje oraz otrzymaną korespondencje, ale przede wszystkim podsumowano działalność Rady Gminy, a następnie Rady Miejskiej podczas całej kadencji. Złożono podziękowania odchodzącym radnym, wśród których znaleźli się: Małgorzata Pasierbek, Józef Sukiennik, Roman Suchodolski, Lesław Kałwa, Zbigniew Paradowski i Krzysztof Kiraga oraz tym, którzy w wyborach ponownie zostali wybrani na kolejną kadencję. Przedstawiciele OSP Goszczowice Grzegorz Nawrocki i Marcin Pasoń przekazali Radzie podziękowania za wsparcie jakie okazali właśnie tej jednostce przy wstępowaniu do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego oraz za zakup specjalistycznego wozu pożarniczego.

Natomiast sami Radni złożyli podziękowania zespołowi „Szydłowianki” za czteroletnią współpracę z Radą oraz za szerzenie i rozwój kultury na terenie naszej gminy.

W swoich podziękowaniach Radni nie zapomnieli również o Burmistrzu Andrzeju Wesołowskim, kierownikach jednostek organizacyjnych oraz o pracownikach Urzędu Miejskiego oraz poszczególnych jednostek.


DSC_0507.jpeg DSC_0542.jpeg DSC_0565.jpeg DSC_0577.jpeg
DSC_0593.jpeg DSC_0610.jpeg DSC_0623.jpeg