Złote Gody 2018 – wspaniały jubileusz par małżeńskich


„...Po cóż żyjemy, jeśli nie po to, by życie  czynić łatwiejszym dla siebie nawzajem?”

                                                                                               George Eliot


Złote Gody to wyjątkowe święto dla par małżeńskich, które przez życie od pięćdziesięciu lat idą wspólnie, będąc dla siebie wsparciem, pociechą i bratnią duszą.

10 stycznia w Urzędzie Miejskim w Tułowicach uroczyście swoje Złote Gody obchodzili Państwo Krystyna i Zdzisław Janik, Janina i Leszek Krzak, Helena i Paul Latta, Wiesława i Roman Świątek, Aniela i Bogusław Tomaszewscy, Irena i Franciszek Wilk oraz Leokadia i Mieczysław Żytkiewicz. Szanownym parom medale za długie pożycie małżeńskie wręczał Burmistrz Tułowic Andrzej Wesołowski, a wraz z nim życzenia Jubilatom składali Przewodniczący Rady Miejskiej w Tułowicach Frédéric Coppin, sekretarz Gminy Wiesław Księski oraz kierownik USC Wiesława Gąska. Po oficjalnej części uroczystości zaproszeni goście przy torcie i lampce szampana mieli okazję obejrzeć program artystyczny przygotowany przez nasze przedszkolaki.  

Wspaniałym Jubilatom, którzy wzięli udział w uroczystości życzymy dalszych lat w zdrowiu wśród serdecznej opieki osób najbliższych.