„Piłkarska Kadra Czeka” - Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dla Dzieci


         W dniach 11-15 lipca w Zamościu odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dla Dzieci pod hasłem „Piłkarska Kadra Czeka” wzięła w nim udział nasza drużyna Gminnego Zespołu Szkół w składzie: Kamil Borowicz, Jakub Gala, Marcin Hornik, Damian Kapłon, Kacper Koteluk, Miłosz Korba, Filip Kuciński, Miłosz Kurzeja, Patryk Kuzdrowski, Mateusz Seredyka, Kamil Sulikowski, Maciej Szmitowicz, Łukasz Szostak, Daniel Trybulski, Michał Wesołowski oraz Kacper Zygmunt pod czujnym okiem trenerów Stanisława Kasprzaka oraz Jacka Patrysa. Nasi zawodnicy godnie reprezentowali szkołę oraz gminę walcząc z zespołami z Małopolski (Orbita Bukowno), Świętokrzyskiego (Gimnazjum Chęciny), Podkarpackiego (LKS Brzozovia), Lubelskiego (Dubler Opole) oraz Podlaskiego (Promień Mońki). W ostatnim dniu turnieju zmierzyli się z zespołem z Wielkopolski (Polonia Chodzież) zajmując ostatecznie 6 miejsce w całym turnieju na 11 startujących drużyn. Cały turniej wygrała drużyna Dubler Opole z województwa lubelskiego.

            Naszym zawodnikom i trenerom dziękujemy za serce do walki i wysokie miejsce w ogólnej klasyfikacji, trzymamy kciuki za występ w przyszłym roku i życzymy powrotu z turnieju w roli zwycięzcy. 

            Na prośbę zawodników i trenerów składamy podziękowania dla wszystkich sponsorów dzięki, którym nasi chłopcy z dumą mogli reprezentować naszą szkołę i gminę.


Wyniki meczów naszej drużyny:

Lp. Spotkanie Wynik Strzelcy bramek
1. Orbita Bukowno (Małopolska) - GZS Tułowice 3:1 Miłosz Kurzeja
2. GZS Tułowice - Gimnazjum Chęciny (Świętokrzyskie) 7:0

Miłosz Kurzeja - 3, Kacper Zygmunt, Mateusz Seredyka, Miłosz Korba, Marcin Hornik

3. LKS Brzozovia (Podkarpacie) - GZS Tułowice 2:2 Marcin Hornik - 2
4. GZS Tułowice - Dubler Opole 0:6  
5. Promień Mońki (Podlaskie) - GZS Tułowice 1:3 Miłosz Kurzeja - 2, Marcin Hornik
6. GZS Tułowice - Polonia Chodzież (Wielkopolskie) 1:5 Marcin Hornik