27 maja 2017 r. - Dzień Samorządowca


          Z okazji Dnia Samorządowca składamy serdeczne życzenia wszystkim Pracownikom Samorządowym, Radnym i Sołtysom, dziękując jednocześnie za Państwa codzienny trud i ciężką pracę dla dobra lokalnej społeczności. Dzięki Waszemu zaangażowaniu nasza Gmina rozkwita.

Służba publiczna nie jest łatwym zadaniem, gdyż by sprostać oczekiwaniom lokalnej wspólnoty potrzeba zrozumienia i wiele cierpliwości. Dlatego z całego serca życzymy by Państwa codzienne wysiłki były zauważane i doceniane, by społeczność naszej Gminy wspierała Wasze inicjatywy.

Życzymy dużo sił i zapału do pracy każdego dnia oraz spokoju i powodzenia w życiu prywatnym.

 

                       Przewodniczący Rady Gminy Tułowice                                    Wójt Gminy Tułowice

                                 Frédéric Coppin                                                             Andrzej Wesołowski