Złote Gody – wspaniały jubileusz par małżeńskich


„...Po cóż żyjemy, jeśli nie po to, by życie  czynić łatwiejszym dla siebie nawzajem?”

                                                                                                                             George Eliot


       Złote Gody to wyjątkowe święto dla par małżeńskich, które przez życie od pięćdziesięciu lat idą wspólnie, będąc dla siebie wsparciem, pociechą i bratnią duszą.

18 stycznia w Urzędzie Gminy Tułowice uroczyście swoje Złote Gody obchodzili Państwo Jadwiga i Jan Adamusiak, Zofia i Bronisław Górski Zofia i Stanisław Lubera, Irena i Henryk Malińscy, Józefa i Stanisław Mleczek oraz Małgorzata i Horst Wittke. Szanownym parom medale za długie pożycie małżeńskie wręczał Wójta Gminy Andrzej Wesołowski, a wraz z nim życzenia Jubilatom składali Przewodniczący Rady Gminy Tułowice Frédéric Coppin, sekretarz Gminy Wiesław Księski oraz kierownik USC Wiesława Gąska. Po oficjalnej części uroczystości zaproszeni goście przy torcie i lampce szampana mieli okazję obejrzeć program artystyczny przygotowany przez nasze przedszkolaki.   

Wspaniałym Jubilatom, którzy wzięli udział w uroczystości jak i Państwu Czesławie i Czesławowi Paczosa oraz Reginie i Piotrowi Teodorowicz, którzy niestety byli nieobecni, życzymy dalszych lat w zdrowiu wśród serdecznej opieki osób najbliższych.