Przewodnik po Gminie Tułowice i Bělá pod Pradědem – relacja ze spotkania promocyjnego


1.jpeg 2.jpeg

Pierwszego grudnia w sali widowiskowej Tułowickiego Ośrodka Kultury odbyło się spotkanie informacyjno – promocyjne w ramach realizacji projektu „Cudze chwalicie - swego nie znacie”. Projekt ten jest realizowany przez Tułowicki Ośrodek Kultury w ramach Funduszu Mikroprojektów Euroregionu Pradziad, który jest finansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A. Do zadań projektu „Cudze chwalicie – swego nie znacie” należało wydanie przewodnika po Gminie Tułowice i  Bělá pod Pradědem, składanej mapki oraz zakup latarek, które w całości stanowią zestaw upominkowy. W ramach promocji programu oraz projektu zaplanowano 2 spotkania informacyjno – promocyjne, jedno w Tułowicach i jedno w naszej partnerskiej gminie z Czech, która jest również naszym projektowym partnerem.

W spotkaniu w Tułowicach wzięli udział Pan Wójt Andrzej Wesołowski, Przewodniczący Rady Gminy Frédéric Coppin, Starosta Miroslav Kružík, Wice Starosta Robert Neugebauer oraz Pan Mariusz Woźniak, który jest autorem polskiej części przewodnika. Licznie zgromadzeni mieszkańcy naszej gminy oraz goście z Czech otrzymali zestawy upominkowe, a następnie, z pomocą autora, mogli wstępnie zapoznać się z przewodnikiem. Po oficjalnej części spotkania chętni mogli uzyskać autograf autora wraz z dedykacją.

8 grudnia w Gminie Bělá pod Pradědem odbędzie się drugie spotkanie informacyjno – promocyjne, na które bardzo serdecznie zapraszamy.