Utrudnienia na drodze - uwaga kierowcy i pasażerowie PKP udający się do Opola


        PKP Polskie Linie Kolejowe przeprowadzają prace remontowe na przejeździe kolejowym w Komprachcicach. Prace te spowodują utrudnienia w ruchu zarówno pociągów jak i samochodów na drodze wojewódzkiej nr 429. Przejazd kolejowy będzie zamknięty. Objazd w stronę Opola został poprowadzony przez Prószków, Nową Kuźnię Domecko i Dziekaństwo do Chmielowic i będzie obowiązywać od 16 do 22 listopada. Na trasie kolejowej wprowadzono komunikację zastępczą obowiązującą od 16 do 20 listopada. Pasażerowie jadący z Opola w stronę Nysy odjeżdżać będą autobusem ze stanowiska nr 12 z dworca PKS. Autobus będzie również zatrzymywał się na ulicy Wojska Polskiego (Opole Zachodnie) oraz w Chmielowicach (przystanek centrum) i dowiezie pasażerów do stacji kolejowej w Komprachcicach. Pasażerowie jadący z Nysy do Opola będą dojeżdżać do Komprachcic i tam przesiadać się do autobusów.

Poniżej zamieszczamy link do informacji, która ukazała się na stronie Nowej Trybuny Opolskiej. Na stronie tej mogą się Państwo zapoznać z mapą objazdów w kierunku Opola.


http://www.nto.pl/motofakty/na-drogach/a/przejazd-kolejowy-w-komprachcicach-zamkna-w-srode-klopoty-czekaja-kierowcow-i-pasazerow-pociagow,11462157