Oficjalne otwarcie Posterunku Policji w Tułowicach


      17 grudnia odbyło się oficjalne otwarcie Posterunku Policji w Tułowicach. W uroczystości wzięli udział Komendant Wojewódzki Policji w Opolu nadinsp. Jarosław Kaleta, generał Policji Dariusz Augustyniak, posłanka na Sejm RP Katarzyna Czochara, Wojewoda Opolski Adrian Czubak, Członek Zarządu Powiatu Opolskiego Krzysztof Wysdak i Wójt Gminy Komprachcice Leonard Pietruszka. Naszą gminę reprezentowali Burmistrz Andrzej Wesołowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Frédéric Coppin, Sekretarz Gminy Wiesław Księski oraz Ksiądz Proboszcz Norbert Niestrój. W trakcie uroczystego otwarcia przekazano symboliczny klucz do Posterunku Policji jego kierownikowi Patrykowi Szpringielowi oraz kluczyki do nowego radiowozu. Zarówno posterunek jak i samochód zostały pobłogosławione przez księży kapelanów oraz przez naszego Księdza Proboszcza.

Po oficjalnym otwarciu zebrani mieli okazję zwiedzić posterunek i przyjrzeć się z bliska warunkom pracy naszych policjantów.

Załodze Posterunku Policji w Tułowicach życzymy owocnej, satysfakcjonującej pracy i wielu sukcesów również w życiu osobistym.